0 212 660 58 66

Hakkımızda

Hayatımızın en önemli can damarı çocuklarımızdır. Onları iyi yetiştirmek, sağlıklı, özgüveni olan, başarılı bireyler olarak gelişimlerini takip etmek ve topluma kazandırmak anne-baba olarak sizlerin ve uzmanlar olarak da bizlerin esas amacıdır.
Uzmanlar olarak biliyoruz ki, çocuğumuz büyüme evrelerinden sağlıklı bir şekilde geçerken sadece anne sevgisi ve annesel içgüdüler günümüzde yetmemektedir.

Anne ve babalar ebeveynlik işlevlerinde çok daha fazla desteklenmelidirler. Aynı zamanda çocuklar da büyüme evrelerini tamamlarken farklı hassasiyetler gösterebilirler ve silik bulgularla ileriki dönemde daha belirgin patolojiler ortaya çıkarabilirler. Burada amacımız sorunlar henüz çok yeni iken sorunları tanımak ve uygun çözümler ve tedavileri uygulamaktır. Yeni aile araştırmaları sonuçlarına göre, anne-baba çift ilişkisinin kalitesi çocuğun ruhsal gelişimini ve ailenin devamlılığını sağlayan bir unsurdur.

Bizler farklı gelişim evrelerinde çocuklara ve ailelere eşlik ederek, ortaya çıkan soruları yanıtlamak, onlara yol göstermek, onları takip etmek ve olası durumlarda, bilimsellik ışığında erken tanı koymak amacındayız. Tanı almış çocuk ve ergenlere ve ailelerine de her türlü tedavi ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız.

Hedefimiz, birbirini destekleyen, sevgisini gösteren anne-babaların eşlik ettiği sağlıklı çocukların yetiştiği ailelere destek olmaktır.

Uzm. Dr. R. Hülya BİNGÖL ÇAĞLAYAN
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi ve Psikoterapisti

Primum non Noncere!
               “Önce zarar verme!”
-Hipokrat                          

Ayın Oyuncağı

Çocuk Doktorunuz Diyor ki..

Bizden, Dünyadan:

Ayın Kitabı

Orchard Shopping List Oyunu

Psk.Yeşim Özcan Karaali

SUÇİÇEĞİ AŞISI NEDEN VE NE ZAMAN İKİ DOZ OLMALI

Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu

ONLINE DEHB UZMAN EĞİTİMİ 4-5 ARALIK TARİHLERİNDE YAPILACAK!

Okula Başlama, Evden Ayrılma Üzerine Kitap Önerileri 1

Uzm. Psk Elifnur Bekçi

Çözüm Ortaklarımız

Uzmana Danışın