0 212 660 58 66

“Drama (Çocuğa oyun içinde canlandırma yaparak, yaşatarak)

Sevgili takipçilerimiz,

Türkiye’de hatta belki Dünya’da bir ilk . Kağıdı özüne dönderdik, ağaç ile buluşturduk.

Fikir annesi  Sn. Sosyolog & Aile Danışmanı & Montessori Eğitmeni Neslihan Ayan ile hatırlarsanız bir yola girmiştik ve Arda ustamızın sadece Oyuncak Çekmecesi’ne üretimi ile Türkiye’de daha önce denenmemiş drama destekli bir hikaye seti üretmiştik, Ormanda Uyuyan Ay kitabına oluşturduğumuz set çok ilgi görmüştü ancak kitabın basımı Türkiye’de tükenmişti. Çocuklar kitabı okurken içeriğindeki kahramanları canlandırdılar, oynarken bir baktılar ki kitap bitmiş. Şimdi yoğun ilgi sebebiyle uzun süredir üzerine çalıştığımız bu sefer değerler eğitimi içerikli kitapların setlerini sizlere sunmaktan çok mutluyuz. Kitap okurken yaşasınlar, daha çok hayal kursunlar diye yeni hikaye setlerimiz stokta.

  “Drama (Çocuğa oyun içinde canlandırma yaparak, yaşatarak)” destekli hazırladığımız Hobi Yayınları na ait bu kitap setleri ;
1- HAV HAV KÖPEK: Sevginin, paylaşmanın kazandığı bir kitap. Kış günü yemeğini ve kulubesini paylaşan koca yürekli bir köpeğin hikayesi. Okurken detayına inip bahsetmeniz gereken , yavrunuza vermeniz gereken güzel değerler içeriyor.
2-MÖÖ İNEK:Alay etmenin ne kadar ayıp olduğunu, sonucunda herkese zarar verdiğini konu eden bir kitap. İçeriğinde alınacak çok mesajlar var tabi. Sütün faydaları, beslenme, aç kalınca ne olur gibi bir çok konu üzerinden yavrunuzla sohbet edebilirsiniz.
3-GIDAK TAVUK: Çocukları çok seven tavuğu konu eden bir kitap.  Tavuklar ne yapar? Ne yer? Civcivler nasıl olur? Kahvaltıda yumurta  yemenin faydaları gibi bir çok konuyu da bu kitap vesilesi ile  yavrunuzla paylaşabilirsiniz.

@ardaorhanoyuncaklari ve @montessori_annesi ne bu yolda bize verdikleri emek için sonsuz teşekkür ediyoruz.Keyifli okumalar, bol oyunlar.

Tülay Karaköse

Primum non Noncere!
               “Önce zarar verme!”
-Hipokrat                          

Ayın Oyuncağı

Çocuk Doktorunuz Diyor ki..

Bizden, Dünyadan:

Ayın Kitabı

Orchard Shopping List Oyunu

Psk.Yeşim Özcan Karaali

SUÇİÇEĞİ AŞISI NEDEN VE NE ZAMAN İKİ DOZ OLMALI

Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu

ONLINE DEHB UZMAN EĞİTİMİ 4-5 ARALIK TARİHLERİNDE YAPILACAK!

Okula Başlama, Evden Ayrılma Üzerine Kitap Önerileri 1

Uzm. Psk Elifnur Bekçi

Çözüm Ortaklarımız

Uzmana Danışın